Ogólnouniwersytecki kurs klimatyczny trwa! Wyzwania dla demokracji w dobie zmian klimatycznych: perspektywa interdyscyplinarna

Zachęcamy do uczestnictwa w kursie wszystkich, bez konieczności zapisywania się – Instytut Socjologii UJ, sala 79, środy 16:15-18:30. Zajęcia prowadzą m.in. Maciej Grodzicki, Joanna Grzymała-Moszczyńska, Katarzyna Jasikowska, Joanna Kajzer-Bonk, Beata Kowalska, Paulina Kramarz, Piotr Łukasik, Dorota Matuszko, Michał Pałasz i Marta Shaw z Rady Klimatycznej UJ. Więcej informacji w linku poniżej.

Udział w kursie jest pozaformalny, z uwagi na to, że limit miejsc (zapisy do grupy w USOSweb) jest od dawna wyczerpany.