Sorry, nie taki mamy klimat! Naukowczynio_cu, podpisz apel WWF i „Nauka o klimacie"!

W ramach tegorocznych obchodów Godziny dla Ziemi, WWF Polska we współpracy z portalem Nauka o Klimacie, wspólnie chcą zwrócić uwagę na problem zmian klimatu i oddać głos naukowcom, których ostrzeżenia i apele wciąż nie są dostatecznie słyszane.

W załączeniu znajdą Państwo apel, którego współautorem jest prof. Szymon Malinowski. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcą Państwo się z nim zapoznać, a następnie za pośrednictem poniższego formularza, wyrazić wolę jego podpisania.

Prosimy również, w miarę możliwości, o rozpowszechnianie niniejszego apelu wśród współpracowników i współpracowniczek w Państwa macierzystych jednostkach.

Apel będzie publikowany w mediach, jako element szerszej kampanii informującej ogół społeczeństwa o problemie zmian klimatycznych.

docx
Apel naukowców. Sorry, nie taki mamy klimat!