Eco Youth Lab dla studentek_ów - zgłoszenia do 8 maja

Projekt startuje 19 maja i potrwa do listopada. Łącznie studenci wezmą udział w 9 spotkaniach z trenerami i prelegentami. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych organizuje nowy projekt "Eco Youth Lab" i poszukuje studentów, którzy interesują się ekologią i zrównoważonym rozwojem.

Uczestnicy pod okiem doświadczonych trenerów wezmą udział w warsztatach, sesjach inspiracyjnych i eko-wycieczkach, które mają ich przybliżyć do stworzenia projektu ekologicznego dla Krakowa. Efekty pracy studentów zostaną zaprezentowane podczas kongresu Open Eyes Economy Summit.

Projekt startuje 19 maja i potrwa do listopada. Łącznie studenci wezmą udział w 9 spotkaniach z trenerami i prelegentami. Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie: https://www.ecoyouthlab.org. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Rekrutacja do projektu trwa do 8 maja.