Innovative circular tourism solutions: Hackathon and acceleration opportunity

06.05.2022
Dla osób, które chciałyby rozwinąć idee wdrażania cyrkularnej turystyki kulturowej. Zgłoszenia do 12 maja.

Eco Youth Lab dla studentek_ów - zgłoszenia do 8 maja

05.05.2022
Projekt startuje 19 maja i potrwa do listopada. Łącznie studenci wezmą udział w 9 spotkaniach z trenerami i prelegentami. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Najnowszy raport IPCC: mitygacja (ograniczanie) i zmiana klimatu

12.04.2022
Polecamy zapoznanie się z komentarzem portalu Naukaoklimacie.pl nt. najnowszego raportu IPCC (kwiecień 2022).

Sorry, nie taki mamy klimat! Naukowczynio_cu, podpisz apel WWF i „Nauka o klimacie"!

22.03.2022
W ramach tegorocznych obchodów Godziny dla Ziemi, WWF Polska we współpracy z portalem Nauka o Klimacie, wspólnie chcą zwrócić uwagę na problem zmian klimatu i oddać głos naukowcom, których ostrzeżenia i apele wciąż nie są dostatecznie słyszane.

Seminaria naukowe z okazji Światowego Dnia Meteorologii i Światowego Dnia Wody

21.03.2022
Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ i Polskie Towarzystwo Geofizyczne Oddział w Krakowie zapraszają 23 marca 2022 r. o godzinie 10:30.