Aktualności

Panel ​„Ochrona zabytków w obliczu zmian klimatycznych. Między tradycją a nowymi wyzwaniami ochrony zabytków”

04.06.2022
Narodowy Instytut Dziedzictwa Oddział Terenowy w Krakowie zaprasza na panel towarzyszący wystawie "Przyszłym pokoleniom”: Klub Dziennikarzy Pod Gruszką przy ul. Szczepańskiej 1, 8 czerwca 2022, 16:30.

Za pięć dwunasta koniec świata. Kryzys klimatyczno-ekologiczny głosem wielu nauk [książka – pobierz]

19.05.2022
Zachęcamy do bezpłatnego pobrania i lektury książki pod redakcją Kasi Jasikowskiej i Michała Pałasza z Rady Klimatycznej UJ, zawierającej wiele rozdziałów przygotowanych przez członkinie_ków RK UJ.

Notka z COP 26 w Glasgow

16.05.2022
Autorska relacja z uczestnictwa w COP 26 w Glasgow w 2021 r. przygotowana przez studentkę UJ i członkinię klimatUJ, Natalię Styrnol.

Innovative circular tourism solutions: Hackathon and acceleration opportunity

06.05.2022
Dla osób, które chciałyby rozwinąć idee wdrażania cyrkularnej turystyki kulturowej. Zgłoszenia do 12 maja.

Eco Youth Lab dla studentek_ów - zgłoszenia do 8 maja

05.05.2022
Projekt startuje 19 maja i potrwa do listopada. Łącznie studenci wezmą udział w 9 spotkaniach z trenerami i prelegentami. Udział w projekcie jest bezpłatny.