3 X 2022: Wręczenie Rektorowi UJ propozycji Strategii klimatyczno-ekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego do 2030 roku!

Niezmiernie miło nam poinformować, że JMR prof. dr hab. Jacek Popiel spotka się z Radą Klimatyczną UJ w celu wręczenia mu propozycji Strategii klimatyczno-ekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego do 2030 roku.

Biuro Rektora wyznaczyło dzień i miejsce tego spotkania: 3 października 2022 o godz. 9.00. w pokoju 52 Collegium Novum.

W nadchodzącym roku akademickim 2022/23 chcemy skonsultować dokument z całą wspólnotą akademicką punkt po punkcie, a następnie wdrożyć bez zbędnej zwłoki.

MIRI - Una Europa - nowy program międzynarodowej wymiany studenckiej w zakresie sustainability

Invitation to GEN Expo – Ecovillage Sustainable Technology Exposition

[UJ Kanclerz] Segregacja odpadów komunalnych na terenie nieruchomości UJ