3 X 2022: Wręczenie Rektorowi UJ propozycji Strategii klimatyczno-ekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego do 2030 roku!

Niezmiernie miło nam poinformować, że JMR prof. dr hab. Jacek Popiel spotka się z Radą Klimatyczną UJ w celu wręczenia mu propozycji Strategii klimatyczno-ekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego do 2030 roku.

Biuro Rektora wyznaczyło dzień i miejsce tego spotkania: 3 października 2022 o godz. 9.00. w pokoju 52 Collegium Novum.

W nadchodzącym roku akademickim 2022/23 chcemy skonsultować dokument z całą wspólnotą akademicką punkt po punkcie, a następnie wdrożyć bez zbędnej zwłoki.

UJ ma strategię klimatyczno-ekologiczną!

Notatka z rektorskiej debaty klimatycznej UJ

Strategia klimatyczno-ekologiczna UJ 2030 będzie głosowana na posiedzeniu Senatu UJ 24.04.2024

2 amazing postdocs in degrowth modelling in Barcelona. Please share and apply!