Konferencja naukowa "Pogoda i klimat – przeszłość, teraźniejszość, przyszłość" – Kraków, 21-23.09.2022

Polecamy uwadze konferencję naukową "Pogoda i klimat – przeszłość, teraźniejszość, przyszłość", która organizowana jest z okazji 230 rocznicy rozpoczęcia pomiarów meteorologicznych w Krakowie oraz 70-lecia Zakładu Klimatologii IGiGP UJ. W komitecie organizacyjnym zasiada członkini Rady Klimatycznej UJ, Dorota Matuszko.

Więcej informacji >>>

21-23 września 2022 r., Kampus 600-lecia UJ, ul. Gronostajowa 7

PRECOP 27 WHITE PAPER – Polish perspective on climate issues before COP 27 z artykułem Katarzyny Jasikowskiej z Rady Klimatycznej UJ