Zachęcamy do zapoznania się z treścią Listu otwartego do światowych przywódców, podpisanego również przez niektóre osoby członkowskie Rady Klimatycznej UJ, a także z platformą END.IT. Obie inicjatywy mają na celu położeniu kresu przemysłowej hodowli zwierząt. Jak można przeczytać w liście, "sektor hodowlany wytwarza więcej gazów cieplarnianych niż bezpośrednie emisje pochodzące ze wszystkich światowych samolotów, pociągów i samochodów razem wzięte".

Zaproszenie do projektu "Take Part in Citizen Science!" [ENG]