List środowiska naukowego do KE ws. budowy muru na granicy polsko-białoruskiej

Szanowni Państwo,

Przesyłamy list od środowiska naukowego w sprawie budowy muru na granicy polsko-białoruskiej i jego wpływu na tamtejszą przyrodę. Zostanie on przesłany do Przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen,  Wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa oraz do Komisarza Unii Europejskiej ds. środowiska Virginijusa Sinkevičiusa.

List jest w dwóch wersjach, polskiej i angielskiej. Jeśli zgadzają się Państwo z treścią listu i chcą dołączyć do niego swój podpis, prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się pod poniższym linkiem:

Zachęcamy do podpisywania i rozsyłania do naukowców z zagranicy.

Z góry przepraszamy, jeżeli dostaną Państwo tą informację więcej niż jeden raz.

Z poważaniem,