Publikacja "Za pięć dwunasta koniec świata. Kryzys klimatyczno-ekologiczny głosem wielu nauk" wyróżniona w konkursie o nagrodę im. Kazimierza Dobrowolskiego w grudniu 2023 r.!

Miło nam poinformować, że publikacja "Za pięć dwunasta koniec świata. Kryzys klimatyczno-ekologiczny głosem wielu nauk" pod redakcją naukową Kasi Jasikowskiej i Michała Pałasza z Rady Klimatycznej UJ, zawierająca rozdziały 10 członkiń_ków Rady Klimatycznej została wyróżniona w konkursie o nagrodę im. Kazimierza Dobrowolskiego w Instytucie Socjologii UJ.

Niezmiennie polecamy lekturę i zachęcamy do bezpłatnego pobrania całej książki bądź poszczególnych rozdziałów: https://za512.uj.edu.pl/

MIRI - Una Europa - nowy program międzynarodowej wymiany studenckiej w zakresie sustainability

Invitation to GEN Expo – Ecovillage Sustainable Technology Exposition

[UJ Kanclerz] Segregacja odpadów komunalnych na terenie nieruchomości UJ