Konferencja nt. rozwijania umiejętności energetycznych wśród młodych dorosłych | Kraków, 21.03.2024

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cités” serdecznie zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji nt. rozwijania umiejętności energetycznych wśród młodych dorosłych. Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w dniu 21 marca 2024 r. w budynku PAU przy ul. Sławkowskiej 17 w Krakowie w godz. 09:30-15:30.

Konferencja organizowana jest w ramach międzynarodowego projektu EL-Practice: Alfabetyzacja energetyczna – praktyczne szkolenia na temat zrównoważonego zużywania energii dzięki zmianie zachowań i poświęcona będzie zagadnieniom związanym m.in. z rolą edukacji osób dorosłych w kształtowaniu zrównoważonego społeczeństwa i możliwościami indywidualnego poszerzania wiedzy w obszarze energii i klimatu.

W załączeniu znajdą Państwo program wydarzenia. Osoby zainteresowane udziałem, bardzo prosimy o dokonanie rejestracji za pośrednictwem zamieszczonego poniżej formularza online w terminie do 7 marca br. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz rejestracji online

Konferencja będzie prowadzona w języku polskim, z zapewnionym tłumaczeniem symultanicznym z j. angielskiego, a udział w niej jest bezpłatny. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Program_konferencja_Kraków_21_marca_2024
MIRI - Una Europa - nowy program międzynarodowej wymiany studenckiej w zakresie sustainability

Invitation to GEN Expo – Ecovillage Sustainable Technology Exposition

[UJ Kanclerz] Segregacja odpadów komunalnych na terenie nieruchomości UJ