Społeczności na rzecz działań adaptacyjnych do zmian klimatu [konferencja 18/19.04, Warszawa]

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowej „Społeczności na rzecz działań adaptacyjnych do zmian klimatu”, która odbędzie się w Warszawie w dniach: 18/19 kwietnia 2024 roku. Celem inicjatywy jest podjęcie dyskusji na temat zaktywizowania mieszkańców miast do działań o charakterze adaptacji do zmian klimatu. W konferencji weźmie udział Jakub Wydra z Rady Klimatycznej UJ.

Szczegóły organizacji wydarzenia opisane zostały w załączonym do wiadomości pliku .pdf.

MIRI - Una Europa - nowy program międzynarodowej wymiany studenckiej w zakresie sustainability

Invitation to GEN Expo – Ecovillage Sustainable Technology Exposition

[UJ Kanclerz] Segregacja odpadów komunalnych na terenie nieruchomości UJ