Carbon Footprint Summit: Kraków, 7-8.10.2022

Zapraszamy na współorganizowany przez członkinię Rady Klimatycznej UJ, Dorotę Guzik, Carbon Footprint Summit objęty patronatem Jego Magnificencji Rektora UJ.

7-8.10.2022, HALA CRACOVIA CENTRUM SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Wstęp oraz udział we wszystkich aktywnościach są BEZPŁATNE.

Więcej informacji tutaj https://carbonfootprintsummit.com/ oraz w załącznikach.

O Carbon Footprint Summit 2022
O Carbon Footprint Summit 2022, "w równowadze" – agenda
PRECOP 27 WHITE PAPER – Polish perspective on climate issues before COP 27 z artykułem Katarzyny Jasikowskiej z Rady Klimatycznej UJ