[Przełożona] Debata nad książką "Za pięć dwunasta koniec świata" - w Instytucie Socjologii UJ w ramach cyklu "Socjologia w Centrum"

Debata odbędzie się w późniejszym terminie z uwagi na wprowadzony na UJ tryb zdalny prowadzenia zajęć. Będziemy informować.

W debacie weźmie udział Kasia Jasikowska, koordynatorka Rady Klimatycznej UJ i współredaktorka książki, oraz dwóch zaproszonych do dyskusji panelistów. Konwencja debaty polega na zaprezentowaniu najważniejszych i najciekawszych tez monografii, po czym następują komentarze panelistów i dyskusja.

Debata planowana jest na 4 kwietnia 2024 (czwartek) o godz. 12.00 w IS UJ (może też być za pięć dwunasta) i potrwa do 13.30.

Debaty w ramach wspomnianego cyklu, które odbyły się w przeszłości:

Książka w bezpłatnej wersji online:

Jasikowska, K., Pałasz, M. (red.) (2022), Za pięć dwunasta koniec świata. Kryzys klimatyczno-ekologiczny głosem wielu nauk. Kraków: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Biblioteka Jagiellońska. za512.uj.edu.pl

MIRI - Una Europa - nowy program międzynarodowej wymiany studenckiej w zakresie sustainability

Invitation to GEN Expo – Ecovillage Sustainable Technology Exposition

[UJ Kanclerz] Segregacja odpadów komunalnych na terenie nieruchomości UJ